05330286928

Sosyal Medyada Biz}

Halı Yıkamada Kampanya
5M² üzeri halılarınızı, M² fiyatı 5 tl den yıkıyoruz.
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Alkan Halı Yıkma; 2009 yılında İzmir Bornova ilçesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. İzmir’in her noktasında halı yıkama çözümleri sunarak profesyonel halı yıkama hizmeti sunmuştur. +1000 den fazla mutlu geri dönüş yapan müşterisi ile sektörde hizmetiyle ve kullandığı kaliteli temizlik ürünleri ile kendisini kanıtlamış bir halı yıkama firmasıdır.

Hizmet ve müşteri politikası gereği Alkan Halı Yıkama, Dürüstlük, Kalite, Uygun fiyat, Çevre ve Doğaya saygıyı benimseyerek halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, battaniye yıkama gibi temizlik faaliyetlerine devam etmektedir. Uluslararası standartlara uygun Era 111 halı yıkama köpüğü kullandığımızı firmanın resmi sitesinden aratarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Telefon ile oluşturabileceğiniz yıkama talepleri doğrultusunda halınız evinizden en kısa sürede makbuz karşılığı alınarak, steril ve hijyenik bir şekilde yıkatılıp kurutulur. Kalite kontrolü sağlandıktan sonra kısa bir süre sonra halınız evinize tekrar servisimiz aracılığı ile bırakılır. Siz değerli müşterilerimiz bizi tercih ederek, hak ettiğiniz kaliteyi uygun fiyata kolaylıkla ulaşabilirsiniz.