05330286928

Sosyal Medyada Biz}

Halı Yıkamada Kampanya
5M² üzeri halılarınızı, M² fiyatı 5 tl den yıkıyoruz.
TÜMÜNÜ GÖR

Halı Yıkama

Halı Yıkama

İzmir’de Halı Yıkama sektöründe faaliyet gösteren firmamız deneyimli ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir. Halı yıkama özen, ustalık ve deneyim isteyen bir iştir. Hizmetinde kaliteyi benimsemiş firmamız halınızı makbuz karşılığında evinizden teslim alıp, hijyenik bir şekilde temizledikten sonra tekrar evinize servis aracılığı ile kapınıza kadar bırakmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin halı yıkama firmalarını seçerken seçici ve dikkatli olmanızı tavsiye etmekteyiz. Bir çok merdiven altı hizmet veren firmalar uygun ve kaliteli temizlik malzemesi kullanmamasından kaynaklanan koku, bakteri ve yıpranma gibi birçok sorunla karşılaşmanız olası değildir. Yaşadığınız problemler karşısında muhatap bulamaz hale gelebilirsiniz. Alkan Halı Yıkama Fabrikası olarak kesinlikle verdiğimiz hizmetin ve kullandığımız hijyenik ürünlerin arkasında duran kurumsal bir firmayız.

hali-yikama-slider2

Kış aylarında halı yıkamak, havalandırmak ve halının uygun ortam sıcaklığında kurutulmasını sağlamak oldukça zor bir iştir. Fakat sağlıklı bir ortamda yaşamak istiyorsanız halılarınızı mutlaka belirli periyotlarda yıkanmasını tavsiye ederiz. İzmir’in Bornova, Yeşilova, Çamdibi, Altındağ ve Koşukavak bölgesine hızlı servisimiz sayesinde her an hizmetinizdeyiz. Alkan Halı Yıkama Fabrikası Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sizlere hijyenik bir ortamda yaşamınızı devam ettirebilmeniz için gerekli olan hijyeni uygun fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Teknolojinin sunduğu en son ürünler ve makineler ile halınıza, sağlığınıza ve doğaya özen göstererek hizmet vermekteyiz cialis without a prescription. Kullandığımız ekolojik ve tamamen organik yıkama ürünleriyle sağlığınızı ve doğayı düşünüyoruz.

Alkan Halı Yıkama; Halılarınızın kurutmasında odası hijyenine çok önem vermektedir. Halının yıkanması kadar da bir diğer önemli işlem halının uygun koşullarda kurutulmasıdır. Halı yıkamada ki en son işlemler kurutma odasında tamamlandığından ortamın derecesi ve hijyeni oldukça önemlidir. Firmamız için özel üretilen kıyafet ve botlarla yapılan hijyenik yıkama ve kurutma işlemlerinden sonra halınızı ilk gün ki kadar temiz ve sağlıklı kullanabilirsiniz.

Piyasaya göre çok ucuza çalışan halı yıkama firmaları; halıların temizliğinde ağır kimyasallar ve ucuz malzemeler kullandığından dolayı yıpranma, renklerde solma ve yırtılma gibi sonuçlara sebebiyet verebilir. Bu sebepten dolayı ucuza yıkatmayın, halınızı yıpratmayın.

13 March 2016
429 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN