05330286928

Sosyal Medyada Biz}

Halı Yıkamada Kampanya
5M² üzeri halılarınızı, M² fiyatı 5 tl den yıkıyoruz.
TÜMÜNÜ GÖR

Hizmetlerimiz

hali-yikama-slider2

İzmir’de Halı Yıkama sektöründe faaliyet gösteren firmamız deneyimli ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir. Halı yıkama özen, ustalık ve deneyim isteyen bir iştir. Hizmetinde kaliteyi benimsemiş firmamız halınızı makbuz karşılığında evinizden teslim alıp, hijyenik bir şekilde temizledikten sonra tekrar evinize servis aracılığı ile kapınıza kadar bırakmaktadır. İzmir’in Yeşilova, Çamdibi, AltındağKoşukavakBornova, Manavkuyu, Özkanlar semtlerine hızlı araçlı servisimiz ile günün her saati halı yıkama çözümleri üretmekteyiz.

Alkan Halı Yıkama; Halılarınızın kurutmasında hijyenine oldukça önem vermektedir. Halının yıkanması kadar da bir diğer önemli işlem halının uygun koşullarda kurutulmasıdır. Halı yıkamada ki en son işlemler kurutma odasında tamamlandığından ortamın derecesi ve hijyeni oldukça önemlidir. Firmamız için özel üretilen kıyafet ve botlarla yapılan hijyenik yıkama ve kurutma işlemlerinden sonra halınızı ilk gün ki kadar temiz ve sağlıklı kullanabilirsiniz.

Piyasaya göre çok ucuza çalışan halı yıkama firmaları; halıların temizliğinde ağır kimyasallar ve ucuz malzemeler kullandığından dolayı yıpranma, renklerde solma ve yırtılma gibi sonuçlara sebebiyet verebilir. Bu sebepten dolayı ucuza yıkatmayın, halınızı yıpratmayın.